Utakmica Hrvatska-Danska ostavila je bez daha cijelu zemlju! Finalnu utakmicu na RTL-u je pratilo, prema podacima AGB Nielsena, skoro 1,8 milijuna navijača čime je ostvaren udio u gledanosti veći od 70 % u ukupnoj populaciji. Najgledaniji je to televizijski program u proteklih godinu dana!
'Vrijeme je za rukomet' jučer je bio najgledaniji televizijski program u svom terminu, s udjelom gledanosti većom od 40 % u ukupnoj populaciji. Više od 1,2 milijuna gledatelja bilo je uz sjajni televizijsko-rukometni trio - Mirzu Džombu, Marka Vargeka i Igora Vorija!
Veliki uspjeh bilježi i središnja informativna emisija RTL Danas, uz koju je bilo više od 1,2 milijuna gledatelja! RTL Danas time je ostvario udio u gledanosti od 42 % u ukupnoj populaciji!
RTL je tijekom jučerašnjeg dana bio najgledanija televizijska i medijska grupa, s 2,2 milijuna gledatelja u ukupnoj populaciji!
POGLEDAJTE BONUS VIDEO: