Ljubav je na selu

Ruža iz 'Ljubav je na selu' u 67. godini rastura u teretani! 'Mi stari imamo više kondicije od mnogih mladih'

Ruža ne propušta redovitu tjelovježbu

RTL.hr
12.03.2025 09:00

Ruža iz 'Ljubav je na selu' je krajem 2023. proživjela moždani udar, a srećom brzo je to prebrodila i posvetila je dodatnu pažnju svom zdravlju. Naime, podijelila je snimku iz teretane gdje sa svojim društvom vježba. 

"Mi stari imamo više kondicije od mnogih mladih u Hrvatskoj iako smo radili čitav život, ali trening održava mladost u nama", poručila je Ruža. 

Ruža, Ljubav je na selu
Ruža, Ljubav je na selu FOTO: Facebook

"Wow, zaista izgledaš odlično", "Bravo", "Svaka čast, gospođo", komentirali su njezini pratitelji. Njezina snimka i riječi dojmile su se i farmera Ilije s kojim je Ruža ostala u prijateljskim odnosima i u planu je da je posjeti u Švedskoj za Uskrs. 

Inače, ona je ranije za RTL.hr progovorila o teškom razdoblju kada je doživjela moždani udar. "Bila sam u Bosni i Hercegovini blizu Doboja. Ušla sam u trgovinu, nisam osjećala noge i pala sam na pod. Vrtilo mi se u glavi i bila mi je muka. Nisam mogla stajati. Hitna pomoć je brzo došla. Doktori su me već čekali u bolnici kad su me dovezli i postavili su dijagnozu da je moždani udar", prisjetila se. 

Ilija i Ruža, Ljubav je na selu
Ilija i Ruža, Ljubav je na selu FOTO: RTL

Istaknula je kako je dobila brzo i kvalitetno liječenje. "Ostala sam ondje pet dana, a već drugi dan sam se osjećala bolje. Šetala sam i vratila snagu. Došli su doktori avionom iz Švedske po mene u Zagreb jer nisu htjeli da letim sama. Kontrolirali su me na letu. Nisam mogla sama. Švedska ima dobro zdravstveno osiguranje koje, naravno plaćaš cijeli život", ispričala je Ruža. 

Propuštene epizode 'Ljubav je na selu' gledajte na platformi Voyo!

POGLEDAJTE BONUS VIDEO OD 'LJUBAV JE NA SELU':