Tjedan intimnosti mnoge će parove potaknuti da propitaju ili pak jasnije definiraju svoj odnos. "Otvorenost i spontanost postoji, ali da ide u neku dalju sferu, apsolutno ne," komentirat će Simon i dodati da misli kako ovo vrijeme provode bolje nego svi ostali.

Irmi i Marku u posjet će stići ekspert Matej Sakoman kako bi im pomogao da se međusobno bolje razumiju i možda postignu neki pomak u svom odnosu. Sakoman će im pripremiti pitanja koja će njemu pomoći da bolje razumije njihov odnos.

"Moja vrata su prema tome otvorena. Ja ću uvijek imati volje, truda i ljubavi u sebi za davanje u ovo, i kad sam ljuta ja ću nastaviti analizirati i tražiti u sebi nešto bolje što ti mogu dati", priznat će Irma. "Kada promatram njihov odnos, osjećam i radost, i uzbuđenje, i malo brige, ali i nadu tako da su pomiješane emocije, nije čista radost", komentirat će Sakoman.

Parovi će u sklopu tjedna intimnosti dobiti zadatak da ispune upitnik o svojoj intimi - od fizičkih osobina koje ih privlače kod partnera pa sve do škakljivih pitanja o seksualnim fantazijama i preferencijama, a zatim će ispunjene obrasce zajedno i prokomentirati. "Intimnost u našem odnosu postoji na neki drugi način, ne na seksualni, ali postoji. Moglo bi tu čuda biti, ali trenutačno nije tako", priznat će jedna od kandidatkinja.

"Ne bih o svom fetišu pričao na javnoj televiziji. Eto, toliko slobodan nisam", reći će Hrvoje. A Silvija će zaključiti: "Hrvoje je po prirodi diplomat, a ja sam odlučila biti iskrena." Ovo neće biti posljednji zadatak dana - djevojke će otići na tjelovježbu koja će im pomoći da se povežu sa svojom senzualnošću, a za to vrijeme njihovi partneri dobit će zadatak da ih dočekaju u romantičnom ozračju.
Kako će otkrivanje vlastite intime promijeniti odnose među parovima - ne propustite u novoj epizodi sociološkog eksperimenta 'Braka na prvu' večeras od 21.15 na RTL-u! Epizoda je odmah dostupna na platformi Voyo.