Prvo je otkrila da je misteriozan reptil kojem smo dosad vidjeli samo rep - zmija, a zatim je objavila da danas navečer stiže novi singl.
Potom je objavila i da će novi album naziva 'Reputation' izaći 10. studenog, a podijelila je i cover albuma na kojem pozira zalizane kose, tamnih usana i s chokerom oko vrata. Pola covera izgleda poput stranice iz novina koja je prekrivena natpisima 'Taylor Swift' u različitim fontovima.
Iako je to zasad sve što se o albumu službeno zna, nije dugo trebalo čekati da počnu kružiti različite teorije. Mnogi tako smatraju da će Taylor na novom albumu pjevati o svađi s Kim Kardashian i Kanye Westom , a tome u prilog ide zmija (tako je Kim nazvala Taylor), cover i naziv samog albuma koji se očito odnosi na Taylorinu reputaciju i napise u medijima. Mnoge također izgled covera podsjeća na Westov 'Life of Pablo'.
Bilo kako bilo, možda ćemo biti pametniji kada večeras objavi prvi singl.
Pročitajte još: