Ostalo

Thompsonov koncert u Mariboru ipak otkazan

Mariborska policija odlučila je zabraniti Thompsonov koncert najavljen za subotu u tom gradu zbog, kako navode, sigurnosnog rizika.

Tabloid.hr
17.05.2017 12:54

Mariborska policija odlučila je zabraniti Thompsonov koncert najavljen za subotu u tom gradu zbog, kako navode, sigurnosnog rizika.

Vodili su se mišljenjem predstavnika nekihstranaka, udruga i inicijativa, ali i predsjednika Parlamenta Milana Brgleza, objavilo je Delo.

Prijedlog zabrane uputili su mariborskom gradskim vlastima koje su ga prihvatile.

Za policiju je problem što su se ulaznice prodavale i u Hrvatskoj i Austriji. Strahovali su da bi na nastup mogli doći "radikalni obožavatelji" iz susjednih zemalja.

To je trebao biti prvi koncert Marka Perkovića Thompsona u Sloveniji, no čini se da kako stvari sada stoje ništa od toga.

Marko Perković rekao je medijima kako će se žaliti predsjednici ako mu ne dozvole da nastupi u Mariboru.


Pročitajte još: