Brojne poznate Hrvatice i Hrvati ovu su subotu odlučili iskoristiti za šetnju Zagrebom.
Među njima je bila i Snježana Schillinger , koja je pozirala u ružičastom kaputu s osmijehom na licu. S njom je bio i suprug Franz . Par je svoju vezu okrunio brakom prošle godine, a od tada se često zajedno pojavljuju u javnosti. Vjenčali su se na Kornatima, a među uzvanicima su bile i brojne domaće zvijezde.

(Foto: Pixsell)
Zagrebačkom špicom prošetali su i redatelj Lukas Nola , i njegova supruga, glumica Barbara Nola . Par je šetao držeći se za ruke, a uskladili su i modne kombinacije. Inače, supružnici su u skladnom braku već 25 godina, a zajedno imaju i dvoje djece.

(Foto: Pixsell)
Na špici se našla i Mirela Holy , koja je iznenadila mnoge promjenom frizure. Naime, političarka više ne nosi svoj zaštitni znak, kratku frizuru, već je odlučila pustiti kosu. Centrom Zagreba prošetala je u potpuno crnoj kombinaciji, a fotografima je spremno pozirala.

(Foto: Pixsell)