Ostalo

Mladić kojeg je srpski glumac zlostavljao: 'Uvukao me u WC i zatvorio vrata, živio sam u paklu'

Luka Krčevinac, žrtva sprskog glumca Gorana Jevtića, otkrio je potresne detalje napada

Tabloid.hr
07.10.2019 10:55

Luka Krčevinac, 20-godišnji mladić koji optužio glumca Gorana Jevtića za seksualno zlostavljanje, progovorio je o bolnom iskustvu za Kurir. Naime, izjavio je kako mu se život pretvorio u pakao, a otkrio je detalje napastovavanja.

Složio se da je kazna od 10 mjeseci za Jevtića premala. Sud je utvrdio da je Jevtić 15.lipanja 2014. godine zlostavljao Krčevincaprisilnim oralnim zadovoljavanjem u toaletu kazališta.

"Smatram da je kazna od 10 mjeseci zatvora sramotna i da se Jevtića trebalo osuditi na mnogo veću kaznu, za primjer. Kazna je neozbiljna i umanjuje traumu.Vrijeđa žrtve seksualnih predatora", rekao je mladić za Kurir .

"Ne razumijem se u zakone dobro, ali klinački shvaćam da, ako sam ja živio u paklu pet godina, on bi za primjer trebao trunuti tamo makar toliko. Naravno, svjestan sam da je to nemoguće i da su želje jedno, a drugo realno stanje u sudstvu", nastavio je.

Tijekom suđenja se morao susretati s Jevtićem što ga je potreslo.

"To je bilo jako traumatično jer sam godinama morao gledati čovjeka koji mi je uništio život. U sudu mi se nije obraćao direktno. Ne želim više ikada sresti tog čovjeka"; objasnio je.

Krčevinac je otkrio i strašne detalje napada za pokret Levijatan. "

" Uvukao meu WC i zatvorio vrata. Sledio sam se i blokirao od straha. Počeo meljubiti po vratu. Skinuo mi je gaće i stavio moje spolovilouusta. Došao sam sebi i odgurnuo ga, zamolivši da me ostavi na miru. Čim sam izašao iz kazališta, počeo sam povraćati. Pio sam i lijekove i išao kod psihijatra", ispričao je